TPM215WF1-HVN05.U REV:10BA 21.5'' Lcd Ekran Panel 1920*1080p 30pin
Fiyat
7.444,44 TL
9.354,96 TL
%20
* 767,09 TL den başlayan taksitlerle!
Durumu Uyumlu Ürün
Boyut 21.5" (22")
Çözünürlük Full HD
Piksel 1920 x 1080
Yüzey Mat
Aydınlatma Led
Notlar
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TPM215WF1-HVN05.U REV:10BA 21.5'' Lcd Ekran Panel 1920*1080p 30pin TPM215WF1-HVN05.U REV:10BA 21.5" Lcd Ekran Panel 1920*1080p 30pin TP-KR70470