PHILIPS 23.8'' 24E1N1100A/01 1920x1080 1MS 100Hz IPS HDMI/VGA +VESA +SPEAKER Multimedia Monitör
Fiyat
4.776,76 TL
6.002,86 TL
%20
* 492,21 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
Ekran Boyutu 23.8
Ekran IPS
Ekran Tipi 16:9
Çözünürlük 1920 x 1080
Tepki Süresi 4 Ms.
Çalışma Frekansı 100 Hz
Kontrast 1300:1
Parlaklık 250 cd/m2
Bağlantı Özellikleri VGA, HDMI
Kamera Yok
Multimedya 1 x Ses Çıkışı, 1 x Ses Girişi
Oyuncular İçin Hayır
Boyut 542 x 316 45 mm
Ağırlık 2.57
Garanti 24 Ay
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
PHILIPS 23.8'' 24E1N1100A/01 1920x1080 1MS 100Hz IPS HDMI/VGA +VESA +SPEAKER Multimedia Monitör PHILIPS 23.8" 24E1N1100A/01 1920x1080 1MS 100Hz IPS HDMI/VGA +VESA +SPEAKER Multimedia Monitör 24E1N1100A/01