Asus uyumlu 20V 9A 180W Notebook Adaptörü, Şarj Aleti Cihazı A22-180P1A USB-C 3P(Compact Plug)
Fiyat
8.064,81 TL
10.134,54 TL
%20
* 831,01 TL den başlayan taksitlerle!
Marka Afila & Fast & Retro
Durumu Uyumlu Ürün
Voltaj 20V (19.5V uyumlu)
Kapasite 9A (9.23A ve 7.5A uyumlu)
Güç 180W (150W uyumlu)
Renk Siyah
Notlar AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Dc Jack Compact Plug
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Asus uyumlu 20V 9A 180W Notebook Adaptörü, Şarj Aleti Cihazı A22-180P1A USB-C 3P(Compact Plug) Asus uyumlu 20V 9A 180W Notebook Adaptörü, Şarj Aleti Cihazı A22-180P1A USB-C 3P(Compact Plug) NA-KR61002-628525