Acer Predator A17-180P4A Notebook Şarj Adaptörü (135W)
Fiyat
1.240,74 TL
1.559,16 TL
%20
* 127,85 TL den başlayan taksitlerle!
Marka Afila & Retro & Compaxe
Durumu Yeni ürün
Voltaj 19V
Kapasite 7.1A (6.32A uyumlu)
Güç 135W (120W uyumlu)
Renk Siyah
Notlar AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Dc Jack 5.5 x 1.7 mm