N161HCA-EA3 N161HCA-EA2 16.1'' Slim Led Ekran, Lcd Panel 30pin FHD (60Hz)
Fiyat
5.893,52 TL
7.406,01 TL
%20
* 607,28 TL den başlayan taksitlerle!
Boyut 16.1"
Çözünürlük Full HD (FHD)
Piksel 1920 x 1080
Yüzey Mat
Aydınlatma Led
Notlar 40 pin lcd ekran kullanan modeller ile uyumlu DEĞİLDİR!
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
N161HCA-EA3 N161HCA-EA2 16.1'' Slim Led Ekran, Lcd Panel 30pin FHD (60Hz) 16.1" Slim Led Ekran, Lcd Panel 30pin FHD (60Hz), N161HCA-EA2 Rev.C1 NP-KR70237-551111