B133HAN05.A B133HAN05.A HW0A Lcd Ekran, Panel (IPS)
Fiyat
3.915,29 TL
4.938,26 TL
%21
* 403,44 TL den başlayan taksitlerle!
Boyut 13.3"
Çözünürlük Full HD (FHD)
Piksel 1920 x 1080
Yüzey Mat veya parlak
Aydınlatma Led
Notlar IPS
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
B133HAN05.A B133HAN05.A HW0A Lcd Ekran, Panel (IPS) 13.3'' inç 30Pin Slim Led 1920*1080 FHD IPS 60Hz Lcd Ekran, Panel - B133HAN05.A NP-KR70247-561620