B133HAN05.A HW1A Uyumlu Notebook Lcd Ekran - Panel
Fiyat
3.915,29 TL
4.938,26 TL
%21
* 403,44 TL den başlayan taksitlerle!
Boyut 13.3"
Çözünürlük Full HD (FHD)
Piksel 1920 x 1080
Yüzey Mat veya parlak
Aydınlatma Led
Notlar IPS
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
B133HAN05.A HW1A Uyumlu Notebook Lcd Ekran - Panel 13.3'' inç 30Pin Slim Led 1920*1080 FHD IPS 60Hz Lcd Ekran, Panel - B133HAN05.A NP-KR70247-561615