Toshiba PA5180U-1ACA Adaptör Şarj Cihazı (90W)
Fiyat
403,06 TL
506,91 TL
%20
* 41,53 TL den başlayan taksitlerle!
Marka Afila & Retro & Fast
Durumu Yeni ürün
Voltaj 19V (18V, 18.5V, 19.5V ve 20V uyumlu)
Kapasite 4.74A (3.95A, 4.22A, 4.3A ve 4.5A uyumlu)
Güç 90W (75W ve 80W uyumlu)
Renk Siyah
Notlar AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Dc Jack 5.5 x 2.5 mm