Hp Compaq Presario CQ60, CQ61, CQ62, CQ70, CQ71 Adaptör 90W/HIPRO
Fiyat
961,67 TL
1.208,26 TL
%20
* 99,09 TL den başlayan taksitlerle!
Marka HIPRO / Orjinal ürün
Durumu Orjinal / Yeni ürün
Voltaj 19V (19.5V uyumlu)
Kapasite 4.74A (4.62A uyumlu)
Güç 90W
Renk Siyah
Notlar AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Dc Jack 7.4 x 5.0 mm - Pinli Uç