Lcd Ekran Adi: MV230WF-2 Ekran
Lcd Ekran Boyutu: 23"
Lcd Aydinlatmasi: Led
Lcd Yüzeyi: Mat IPS
Lcd Çözünürlügü: 1920 X 1080
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Hp Pavilion 23-g010et All in One AIO PC Lcd Ekran, Panel 23'' 23.0" 1920*1080P 75Hz FHD Lcd Ekran, Panel - MV230WF-2 NP-KR70267-635571