2.EL - 15.6'' 40 Pin Slim Led Notebook Paneli - 1366*768 LTN156AT20
Fiyat
1.798,89 TL
2.260,96 TL
%20
* 185,36 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Adı 15.6’’ 40 Pin Slim Led 1366x768 Parlak Notebook Lcd Ekran
Boyut 15.6"
Çözünürlük 1366 x 768 Piksel
Yüzey Parlak
Aydınlatma Led
Data Soketi 40 Pin
Açıklama
Uyumlu parça kodları ve modellerden bazıları aşağıda belirtilmiştir :
15.6" slim led 1366x768 40 pin lcd kullanan ve soket-vidalama konumları uygun olan tüm notebook modelleri ile uyumludur.