N156HGE-EA1
N156HGE-EB1
NV156FHM-N42
NV156FHM-N43
LP156WF4-SPU1
LP156WF4-SPL1
Uyumlu Modeller 15.6" Slim led 1920x1080 30 pin standart ebatlarda lcd kullanan tüm notebook modelleri ile uyumludur.
Notlar
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Acer Aspire 3 A315-53G-578Q Notebook Lcd Ekran, Panel V2 - FHD 15.6'' 30 Pin FHD Lcd Ekran, Panel 1920*1080 / N156HGE-EA1 NP-KR70155-678396